Metaliniai laiptai

Mes gaminame lauko ir vidaus metalinius laiptus, ir metalinių laiptų karkasus. Projektojame ir gaminame laiptus su medinėmis pakopomis. Pagal užsakymą metalinius laiptus, laiptasijas, laiptų karkasus dažome milteliniais dažais. Praktiškus ir stilingus laiptus gaminame individualiems namams, loftams, biurams, kavinėms. Metalo laiptus galima sumontuoti kaip viduje taip ir  išorėje.

Gaminame laiptus įvairiausio dizaino, laiptus su medinėmis, metalinėmis  pokopomis. Metaliniai laiptų karkasai būna kelių variantų: vienguba laiptasija, dviguba, laužtos, sraigtinės arba tiesios formos laiptasijos.

Nešanti metalinė laiptų konstrukcija nudažoma pasirinkta spalva, milteliniais dažais, arba gruntuojama ir dažoma pasirinktais dažais. Dažniausiai laiptų karkusui pasirenkama šviesia spalva (pilka, balta arba kiti atspalviai). Jeigu norima pabriežti ir papuošti erdvę laiptasijos spalva turi stipriau išsiskirti nuo sienų spalvos, jeigu sienos švesios, dažoma tamsesne spalva. Karkasą laiptams geriau tvirtinti prieš galutinę apdailą, o kad išvengti didelių išlaidų galima pritvirtinti laikinas medines laiptų pakopas.